Muzika, gluma i truba pod zlatiborskim nebom: „Rapsodija u tri čina“
Na prepunom Kraljevom trgu, Orkestar Danijela priredio je još jedno veče za pamćenje – koncert pod nazivom „Rapsodija u tri čina“, koji je, uz njihove goste i saradnike, poprimio formu pravog muzičko-scenskog spektakla.
Veče je otvoreno u trubačkom duhu – Danijelin orkestar izveo je niz prepoznatljivih numera, među kojima su O bella ciao, Otpisani, Đurđevdan i Mesečina, a sigurnim zvukom i emotivnom izvedbom ponovo su osvojili publiku. Danijela je i ovog puta privukla pažnju prepoznatljivim scenskim stilom – u dugoj balskoj haljini koja je u potpunosti pratila raspoloženje i duh samog koncerta.
U nastavku koncerta otpočela je prava Rapsodija u tri čina, kada su se Danijeli i njenom orketstru na pozornici pridružili Orkestar Damar i neki najpoznatijih srpskih glumaca: Ljiljana Stjepanović, Vanja Milačić, Sara Ristić i Žarko Stepanov. U prvom činu su usledili dueti iz poznatih filmova, romanse, kao i pesme iz kultnih domaćih ostvarenja poput Balkan Ekspresa – uz glumački šarm i pevačku veštinu koje je publika ispratila smehom i aplauzima.
Promo